select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

  • 1
  • 2

Info - Často kladené otázky

Darčeková nákupná poukážka

Chcem niečo erotické darovať, ale neviem si vybrať?

Pre takéto prípady máme v ponuke nákupné darčekové poukážky, ktoré si u nás zakúpite a darovaná osoba si príde vybrať darček podľa vlastného želania a vkusu. Vyhnete sa tak prípadnej nepríjemnej situácii rozbalenia nevhodného darčeka či už veľkosťou alebo tvarom. Takýmto darčekom obdarovaná osoba si musí zakúpiť niečo erotické čo poteší aj vás, lebo ste potom túžili a zároveň poteší veľmi aj seba, lebo si vyberie krásny darček presne podľa svojich predstáv.

V akej hodnote máte darčekový poukaz?

Darčekové poukážky máme v hodnotách 20, 30, 50, 70, 100 EUR.

Akú dlhú platnosť má darčekový poukaz?

Darčeková poukážka a jej platnosť je ohraničená 30 dňovou lehotou od jej zakúpenia. Po tejto dobe je poukážka neplatná a prepadá v prospech predajne.

Ak si obdarovaná osoba vyberie tovar za vyšiu cenu ako je na poukážke?

Ak je výška nákupu vyšia ako je hodnota poukážky rozdiel bude musieť obdarovaná osoba doplatiť. Ak hodnota nákupu bude nižšia ako je na poukážke tento rozdiel sa nevydáva.

Všeobecné informácie

Je možné zakúpený tovar vrátiť, alebo vymeniť?

Žiadny tovar po opustení predajne pri jeho kúpe v žiadnom prípade nevymieňame a tovar sa nedá ani vrátiť! Ide o "Tovar zvláštneho charakteru" a jeho vrátenie a výmena nie je z hygienických dôvodov možná, lebo sa nedá vylúčiť, že nebol použitý priamo na intímnych partiách. V tejto skupine výnimiek je aj spodné prádlo u ktorého sa tiež nedá vylúčiť, že nebolo použité priamo na intímnych partiách. Predajňa je vybavená skúšobnou kabínkou, kde si môžete horné diely spodného prádla, a to len podprsenky, nočné košielky a šaty odskúšať. (SMERNICA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY 97/7/ES A §53)

Aké sú podmienky reklamácie a čo je potrebné pri reklamácii predložiť?

Pri predkladaní reklamácie je zákazník povinný reklamovaný výrobok doniesť v čistom a suchom stave bez znakov úmyselného poškodenia výrobku. Pri nesprávnom používaní výrobku, alebo pri opotrebovaní výrobku neberie dodávatel ani predajca za výrobok žiadnu zodpovednosť! Aby reklamovaný výrobok bol prevzatý je nutné doniesť originálny doklad o jeho zakúpení a výrobok musí byť v originálnom balení v ktorom bol zakúpený. Pokiaľ sa jedná o výrobok na baterie je nutné doniesť aj tie s ktorými bol používaný. Pri podaní reklamácie je spísaný reklamačný protokol a tovar je zaslaný do servisného strediska na posúdenie. V zákonnej lehote 30 dní je reklamácia vybavená.

Môžem si u vás objednať aj výrobok, ktorý nemáte v aktuálnej ponuke?

Ano ponúkame vám aj takúto možnosť výberu nakoľko na trhu je obrovské množstvo erotického tovaru a nieje fyzicky možné mať celú kompletnú ponuku trhu v predajni. Máme dobré obchodné vzťahy s poprednými distribútormi erotického tovaru, preto máme možnosť daný výrobok vyhľadať v ich ponuke skladových zásob a následne sa pokúsiť vám tento výrobok zabezpečiť ak je to v naších silách urobíme všetko pre vašu spokojnosť. Preto pokiaľ máte záujem o špeciálny, prípadne iný druh výrobku, alebo veľkosť výrobku ako máme v aktualnej našej ponuke, máte možnosť si tento výrobok objednať priamo u nás v predajni Sex shopu Select 18 na Štefánikovej 3 v Košiciach z ponuky katalogov, prípadne e-mailom info@select18.sk nám zašlete popis s názvom a obrázok výrobku o ktorý máte záujem. Následne vás budeme informovať či a kedy vám vieme dodať žiadaný výrobok, prípadne o možnostiach a podmienkach objednania tohto výrobku.