select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Realistická bábika v životnej veľkosti KITTY

Táto bábika je v ponuke len na záväznú objednávku!
Realistická bábika dokonale imituje skutočnú ženu, je v životnej veľkosti pohyblivá od hlavy až po končeky prstov a je starostlivo zhotovená tak, aby plnila fantázie a intímne potešenia. Vďaka skutočne realistickému zmyslu pre detail a super jemnej koži Fanta Flesh splní bábika všetky vaše sny! 
2.599,- €
KITTY má mimoriadne krásnu 3D tvár s hlbokými hnedými očami, dlhými mihalnicami a zvodnými perami. Jej koža je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu Fanta Flesh a pôsobí neuveriteľne realisticky. Jej vaginálne, análne a ústne otvory sú veľmi autentické. To isté platí pre jej zmyselné pysky ohanbia. Dlhovlasá blondínka má štíhlu siluetu so širokými bokmi a zmyselné prsia s dokonale tvarovanými bradavkami. Jej detailne vypracované ruky a nohy vedia zaujať a majú aj upravené nechty. Celé jej telo je pohyblivé vďaka nerezovému skeletu vo vnútri. Skrutky na spodnej časti jej chodidiel umožňujú bábike stáť samostatne. KITTY s výškou 168 cm určite splní každú vašu fantáziu. Hodvábne blond vlasy budú štekliť a dráždiť a jej nádherné hnedé oči vás uchvátia. Otvorte jej nežné pery a zažite dokonalú orálnu fantáziu, alebo obtočte jej elegantné, pohyblivé prsty a namaľované nechty okolo svojho penisu. Jej pevné prsia čakajú na dotyk, jej dokonalý zadok a realistické otvori sú ochotné vždy potešiť.
Celé jej telo podopiera super pevná kostra z nehrdzavejúcej ocele s pohyblivými a ohybnými kĺbmi je ako skutočná žena! Pózujte ju v akejkoľvek polohe, na ktorú si spomeniete, oblečte ju do svojej obľúbenej spodnej bielizne.
     Prsia: 91 cm
     Pás: 60 cm
     Boky: 91 cm
     Veľkosť pŕs: D - DD
     Oblečenie: XS,S - 00
     Dámske topánky: 37 – 38 euro
     Výška: 168 cm
     Hĺbka prieniku: vaginálny = análny = orálny 13 cm.
     Hmotnosť: 37,19 kg
     Odolné voči striekajúcej vode.


Obsahuje veľké množstvo príslušenstva:
• 1 x 120 ml vlhké telové mlieko
• 1 x 120 ml Osviežujúci čistič hračiek
• 1 x 31 ml Fanta Flesh Renewal Powder
• 1 x čistiaci irigátor
• 1 x nabíjateľná vykurovacia tyč s káblom USB
• 1 x súprava spodnej bielizne
• 1 x biele bavlnené rukavice
• 2 x TPE vaginálne vložky/masturbačné návleky
• 1 x páska materiálu TPE
• 1 x 1 sada náhradných nasadzovacích nechtov
Návod na použitie nájdete na obrázkoch

1) 24" x 36" plnofarebný propagačný plagát v prepravnej tube


UPOZORNENIE: Každá bábika sa dodáva v neoznačenej škatuľke s číslom položky len na vonkajšej strane (bez škatule s potiskom). Vďaka tomu môžu zákazníci diskrétne prepravovať svoje nákupy. Rozmery krabice sú (156 cm x 42 cm x 30 cm).

V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3