select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Osobný nákup aj OBJEDNÁVKY

Predajňa je OTVORENÁ podľa platných otváracích hodín, tešíme sa na Vašu návštevu, alebo si môžete objednať a Vám ho zašleme, alebo si ho preberiete u nás.


Otváracie hodiny

Pondelok  od 11:00 do 17:00
Utorok od 11:00 do 17:00
Streda od 11:00 do 17:00
Štvrtok od 11:00 do 17:00
Piatok od 11:00 do 17:00
Sobota -- zatvorené --
Nedeľa -- zatvorené --
  • počas všetkých štátnych sviatkov je predajňa zatvorená

Pokiaľ Vám práve nevyhovujú naše otváracie hodiny, skúste si dohodnúť individuálny čas nákupu. Na telefónnom čísle 0907 905 128 / Pondelok - Nedeľa v čase 9:00 - 21:00. Ak nám to okolnosti dovolia, radi Vám umožníme nákup v predajni v dohodnutom čase.Objednanie tovaru a prevzatie na predajni.

Pre rýchlejšie vybavenie nákupu si tovar objednáte cez e-mail, alebo sms správu, objednávku prichystáme, potvrdíme a prídete si ju už len prevziať do predajne, alebo Vám ju prinesieme k autu pred predajňu - Drive-inObjednanie tovaru a zaslanie doporučene Slovenskou poštou, alebo Packetou na výdajné miesto, či adresu.

Vytvoríte si objednávku cez e-mail, alebo sms správu a potvrdíme Vám prijatie objednávky a jej odoslanie. Z pravidla prijatá objednávka v pracovný deň bude odoslaná do 24 hodín - doba doručenia 1-2 pracovné dni, platba je dobierkou, v prípadne Vašej požiadavky je možná aj prevodom na účet, táto požiadavka môže byť požadovaná v určitých prípadoch aj z našej strany. K objednávke sa učtuje + bežný manipulačný príplatok za poštovné a balné.Ako si vytvoriť objednávku.

1.) Nájdete si tovar z ponuky, ktorý si chcete zakúpiť a následne je potrebné: skopírovať link žiadaného tovaru, alebo zdieľať tovar preposlaním, alebo poslať snímku obrazovky tovaru (Screenshot), prípadne opísať presný názov + cenu tovaru (pri spodnom prádle a odevoch uveďte aj vami požadovanú veľkosť) a následne objednávku zašlite nám, s menom a vaším telefónnym číslom.


Objednávku poslať na:
e-mail: info@select18.sk
sms na tel. číslo: 0907 905 128


2.) Po preverení nášho skladu Vás následne informujeme o dostupnosti a realizácii objednávky

Samozrejme všetky formy nákupu sú realizované maximálne diskrétne.Špeciálne objednávky mimo ponuky:

Pokiaľ máte záujem o niečo čo nenájdete práve v našej ponuke, môžeme Vám produkt objednať za výhodných podmienok. Vašu konkrétnu žiadosť k výrobku s popisom a obrázkom posielajte na: info@select18.sk V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3