select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Stimulátor klitorisu WomaniX Excelent Deluxe Clit Sucker

WomaniX Excelent Deluxe Clit Sucker - senzačný bezdrôtový sací stimulačný systém v kombinácii s vibráciami. Moderná stimulačná sacia hlavica zo silikónu. Vďaka 9 tipom výberu intenzity stimulácie, si môžete zvoliť ten pravý program pre vás. Podtlak v kombinácii s pulzujúcim napätím stimuluje klitoris bez kontaktu a neočakávaným spôsobom. Úžasný efekt stimulácie a masáže klitorisu v jednom prináša výber 9 programov.
99,90 €

Má krásne ergonomicky tvarované telo, takže sedí pohodlne v ruke a luxusný dizajn v kombinácii čierneho silikónu a strieborných pochromovaných prvkov a podsvieteným ovládaním. Ovládanie je veľmi pohodlné, vykonáva sa pomocou dvoch podsvietených tlačidiel umiestnených v na hlave stimulátora. Vibrátor je 100% vodotesný. a vstavaná nabíjateľná batéria sa nabíja pomocou magnetického kábla USB.


Doporučené použitie: klitoris

Materiál: jemný lekársky 100% silikón

Farba: čierna

Vibračný: áno

Pulzné a sacie nastavenie: áno /  9 tipov

Tichý chod: áno


Flexibilné: nie

Vodeodolné: áno

Váha: 78g

Šírka: 2 - 4 cm

Vnútorný priemer sosáka: 1,5 cm

Dĺžka: 10 cm

Nabíjanie: cez USB - magnetický kábel je súčasťou balenia

Doba nabíjania: 2 hodiny


UPOZORNENIE: 

Pred nabíjaním sa uistite, že vstup je čistý a suchý. 

Počas nabíjania pomôcku nepoužívajte.

Nezabúdajte pomôcku v nabíjaní dlhšie ako je potrebné.

Pri nabíjaní LED bliká, pri plnom nabití LED svieti.

Použite iba originálnu nabíjačku k výrobku.

Používať len s gélmi na vodnej báze!  O produkte:

Sací masážny stimulátor je navrhnutý tak, aby simuloval satím, nasáva a vibruje čo obzvlášť dráždi klitoris alebo bradavky pomocou 9 rôznych režimov od jemných po divoké, aby ste mali nové zážitky z vyvrcholenia.

100% bezpečný pre telo, jednoducho sa čistí, použitý je iba jemný silikón s povolením FDA, hypoalergénny, hygienický, hodvábny, zdravý, bez zápachu a ľahko sa čistí.


Nabíjateľný: je dodávaný s nabíjacím káblom USB a magnetickou koncovkou, takže ho môžete nabíjať kdekoľvek, jedno nabitie funguje 1+ hodiny!


 IPX7: Magický "vysavač" je pracovne plynulý a vodeodolný, môžete získať zaujímavé zážitky aj z prúdenia vzduchu z hĺbky vane.V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3