select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Stumulátor klitorisu WomaniA Clit Sucker Purple

WomaniA Clit Sucker - luxusný bezdrôtový stimulátor klitorisu. Moderná stimulačná sacia hlavica zo silikónu malej veľkosti s veľkou silou. Vďaka 10 tipom výberu intenzity sacej stimulácie, si môžete zvoliť ten pravý program pre vás, od najjemnejšieho po úplný výbuch. Podtlak v kombinácii s pulzujúcim napätím stimuluje klitoris bez kontaktu a neočakávaným spôsobom. Úžasný efekt stimulácie a masáže klitorisu v jednom. Má ergonomicky tvarované telo, takže sedí pohodlne v ruke a luxusný dizajn v kombinácii silikónu a pochromovaného prvku aj podsvieteného ovládača. Ovládanie je veľmi pohodlné, vykonáva sa pomocou jedného podsvieteného tlačítka na tele stimulátora. Vibrátor je 100% vodotesný. a vstavaná nabíjateľná batéria s kapacitou 240mAh sa nabíja pomocou magnetického kábla USB.
99,90 €

Doporučené použitie: klitoris
Materiál: 100% silikón, ABS
Farba: fialová
Vibračný: áno
Pulzné a sacie nastavenie: áno 10 režimov
Tichý chod: áno max 50 db
Vodeodolné: áno 100% vodotesné
Nabíjanie: áno, USB kábel je súčasťou balenia
Batéria: nabíjateľná 240mAh
Doba nabíjania: 2 hodiny
Doba hrania: 2 hodina
Vnútorný priemer sosáka: 15 mm
Dĺžka stimulátora: 122 mm
Šírka stimulátora: 39 - 32 mm
Váha: 82 g

UPOZORNENIE:
Pred nabíjaním sa uistite, že vstup je čistý a suchý.
Počas nabíjania pomôcku nepoužívajte.
Nezabúdajte pomôcku v nabíjaní dlhšie ako je potrebné.
Pri nabíjaní LED bliká, pri plnom nabití LED svieti.
Použite iba originálnu nabíjačku k výrobku.
Používať len s gélmi na vodnej báze!


 O produkte:

Sací masážny prístroj s technológiou Cycle Flow Air, je navrhnutý tak, aby simuloval realistické potešenie prácou úst, saje a vibruje čím stimuluje klitoris, alebo bradavky a pomocou 10 rôznych režimov od jemného po divoký vám umožní zažiť nový orgazmický zážitok.

100% bezpečný pre telo, jednoducho sa čistí, použitý je iba hodvábne mäkký silikón s povolením FDA a na tele ABS, hypoalergénny, hygienický, hodvábny, zdravý, bez zápachu a 100% vodotesné prevedenie uľahčuje čistenie.

Nabíjateľný: je dodávaný s nabíjacím káblom USB.

Mini veľkosť, dĺžka len 122 mm, jednoducho prenosný a vreckový dizajn, nezaberá miesto.

 IP68: Magický "vysavač" je bezšvový a vodeodolný, môžete získať zaujímavejšie zážitky aj z prúdenia vzduchu z hĺbky vane.

Prináša úplne iný druh bezkontaktnej stimulácie klitorisu, jemne alebo intenzívne stimuluje váš klitoris a ponúka vám úplne nový typ potešenia, zažite veľký vrchol a opäť vyvrcholenie

Veľmi tiché vibrácie, takmer nepočujete. Dokáže efektívne chrániť vaše súkromie, nechať vaše sexuálne predstavy plynúť, len vo vašom vlastnom svete bez rušenia.


V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3