select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Womanizer Best CLASSIC Purple

Womanizer CLASSIC vám poskytne až 4 hodiny potešenia, a to veľmi tichým a diskrétnym spôsobom. ako presne? So stimulujúcimi vibráciami vzduchu v 8 úrovniach intenzity. Vďaka technológii Pleasure Air dostáva klitoris potešenie bez akéhokoľvek kontaktu, čo zabraňuje nadmernej stimulácii. Je čas objaviť úplne novú úroveň orgazmu!
129,90 €
Technológia Pleasure Air™!
Vyrobené pre vás a vaše telo: VŠETKY produkty WOMANIZER obsahujú jedinečnú inováciu s názvom Pleasure Air Technology. ?
Prečo je to také výnimočné? Váš klitoris je stimulovaný bez priameho kontaktu. Jemné vibrácie vzduchu sajú a masírujú súčasne, aby poskytli orgazmický pocit ako žiadny iný.

USB nabíjací port!
Nebudete musieť meniť batérie. WOMANIZER je dodávaný s USB nabíjačkou a plne sa nabije za 120 minút.

Ergonomický!
Jeho zmyselný a jemný dizajn dokonale padne do ruky a stane sa dokonalým spoločníkom aj v tých najintímnejších chvíľach.

Ľahko umývateľný!
Umývanie je rovnako jednoduché ako používanie. Potrebujete len čistič hračiek alebo horúcu vodu a antibakteriálne mydlo.? ?

IPX7 vodotesný!
Chcete sa ponoriť ešte hlbšie? Keďže je váš WOMANIZER vodotesný IPX7, nič vás neobmedzí na dlhý relaxačný kúpeľ, osviežujúcu sprchu alebo dokonca párty pri bazéne.

8 stupňov intenzity!
Či už dávate prednosť jemnému a ľahkému, silnému a intenzívnemu, alebo niečo medzi tým, ďalší orgazmus je vzdialený len tlačidlo. Úrovne intenzity sú dokonale vyvážené a poskytujú vám to správne nastavenie pre každú náladu.

Trvalý spoločník!
120 minút behu a len pár minút na to, aby ste vyvrcholili? Spočítajte si sami, koľko orgazmov to znamená.?


WOMANIZER CLASSIC je ľahký a ľahko sa s ním manipuluje aj jednou rukou. Žiadne starosti, len radosť. V tom spočíva krása tejto klasiky.


V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3