select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Ďiaľkový ovládač s technológiou watchme WATCH JET BLACK

Pikantná prechádzka, odvážny šport, romantická večera... Prevezmite kontrolu alebo to nechajte na niekoho iného. Využite ho na pláži, v parku, doma... sami alebo s partnerom. Premeňte akúkoľvek dennú aktivitu na nový zážitok plný potešenia. Mestský dizajn pre zábavu, kde, ako a kedy chcete. Ide o sexuálne inteligentné hodinky, ktoré vám pomôžu ovládať sexuálne hračky Watchme Wireless Technology, môžeme ich synchronizovať so sexuálnymi hračkami, ktoré využívajú technológiu watchme na ovládanie vibrácií a funkcií vašej sexuálnej hračky, ktoré nájdete s touto revolučnou technológiou v našej ponuke.
39,90 €

Doporučené použitie: na zápestie

Materiál: mäkký silikón 100% bezpečné pre telo

Vodotesná: áno 100% IPX7

Farba: čierna, medená


Nové produkty zahŕňajú technológiu hodiniek WATCHME (a nie všade sú hodinky súčasťou dodávky, lebo s jednými viete ovládať všetky hračky s touto technológiou). Ale čo je to za technológiu?
Ide o sexuálne smart hodinky, ktoré vám pomôžu ovládať sexuálne hračky. Môžeme ich synchronizovať so sexuálnymi hračkami, ktoré využívajú technológiu watchme na ovládanie vibrácií a funkcií našej sexuálnej hračky.
WATCHME sa montuje v Seville. láska a pozornosť zostaviť konečný produkt, ktorý skončí vo vašich rukách. Všetky procesy, dizajnérske práce, vybavenie, výroba a umiestnenie, to všetko robíme tu na jednom mieste, pretože je to náš cieľ, pretože milujeme vytváranie našich hračiek a dúfame, že si ich zamilujete rovnako ako my.

V hodinkách WATCHME je niekoľko vynikajúcich funkcií, ktoré podrobne popíšeme:
     Aktivovať/deaktivovať vibrácie.
     Upravte režimy vibrácií.
     Upravte intenzitu v každom režime vibrácií.

Sú však hračky WEARWATCH vodotesné?
Áno, samozrejme, je vodeodolný a bude vašim dokonalým spoločníkom ako v romantickej vírivke, tak aj pod pohodlnou obliečkou doma. Podvodné vibrácie tohto zábavného spoločníka vnímajú mnohé páry ako obzvlášť intenzívne.

V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3