select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Stimulátor pre páry TIANI 2 Desing Edition Cerise

LELO - TIANI 2 Design Edition  je inovovaná verzia luxusného vibračného stimulátora pre páry. Technológia SenseMotion spoločnosti LELO, umožňuje používateľom ovládať pocity pri milovaní pomocou diaľkového ovládača, zatiaľ čo o 50% výkonnejší motor a 3x väčší bezdrôtový dosah ešte viac rozširujú možnosti. Pomôcka Tiani 2 aj ovládač sú plne vodotesné pre ľahké čistenie, alebo použitie vo vani, alebo sprche. Vyrobené z mäkkého a pružného lekárskeho silikónu prináša hrám v spálni dokonalú stimuláciu a stabilitu aj v tých najdobrodružnejších polohách. Tichý a špičkový výkon so zosilneným signálom má 3x väčší dosah ako všetky ostatné bezdrôtové masážne prístroje a to až 36 metrov.. Má o 50% výkonnejšie pulzné vibrácie a 8 úžasných stimulačných režimov: Plne vodotesný a nabíjateľný, vždy pripravený na cesty alebo použitie vo vani alebo sprche. Rovnaké vibrácie ako vo vibrátore sa pomocou synchronizovaného vibračného profilu vytvárajú aj v ovládani, a tak váš partner presne vie aké silné vzrušenie práve zažívate. Tiani 2 obsahuje dva vymeniteľné koncovky, jednu tenšiu ovalnú určenú skôr pre samostatnú stimuláciu a druhú špeciálne určenú pre páry s drážkou pre jednoduchšie vsunutie penisu pod stimulátor a lepšiu stimuláciu G bodu.
169,90 €
LELO Tiani 2 Desigm Edition je luxusným spestrením vášho milostného života. Možno ho použiť ako vibrátor či masážny strojček pre pohodlnú intímnu masáž. Jeho prispôsobivý moderný tvar vám zaručí maximálne pohodlie a dokonalé vzrušenie. Všetko je vyrobené zo zamatovo hebkého chirurgického silikónu, ktorý je príjemne jemný na dotyk. Navyše je dokonale tichý a 100% vodotesný pre použitie kdekoľvek vás napadne. Vybrať si môžete z 8 vibračných programov: 2 programy SenseMotion a 6 bežných vibračných programov.

100% vodotesný.
Maximálna hladina hluku je 50 dB.
Plne nabíjateľné.
8 Nastavenia potešenia.
Bezdrôtové ovládanie pre potešenie bez použitia rúk.

Doporučené použitie: vagína, klitoris
Materiál: lekársky silikón, ABS
Farba: ružová
Vibračný: áno
Pulzné nastavenie: áno /  8 funkcií
Rotačný: nie
Funkcia vyhrievania: nie
Posuvný: nie
Stimulátor klitorisu: áno
Tvarovateľný: nie
Flexibilný: áno
Vodeodolný: áno 100%
Váha: 31 g
Rozmery stimulátora: 8,4 x 4,2 x 2,8 cm
Diaľkové bezdrôtové ovládanie: áno / s max. dosahom 36 m
Batérie nabijateľné stimulátor:  Li - Ion 70 mAh nabíjanie 2 hodiny
Batérie do ovládač 2x AAA 
Výdrž batérii: 2 hodinu vibrátor / 10 hodín ovládač
Standby režim: 90 dní 
Doba nabíjania: 2 h pri 5.0 V 70 mA 
Frekvencia: 100 Hz 


Balenie obsahuje:
- vibrátor LELO Tiani 2 Desigm Edition
- nástavec navyše pre masáž G - bodu
- nabíjačku
- diaľkové ovládanie
- saténový vak
- darčeková krabička

Ovládanie: LELO Tiani 2 Desigm Edition
Spodnú (užšiu) časť vibrátora vsuňte ju do vagíny. Hrubšiu časť položte na klitoris. Na ovládači si zvolte práve vyhovujúci program. Pre zapnutie bezdrôtového ovládania stlačte tlačidlo + a pre zapnutie vibrátora stlačte tlačidlo v jeho hornej časti. Medzi vibrátorom a ovládaním sa rýchlo vytvorí bezdrôtové pripojenie. Naklonením ovládača do rôznych smerov ovládate intenzitu vibrácií od jemných až po extra silné. Čím rýchlejšie budete meniť pohyby ovládača tým bude stimulátor pracovať rýchlejšie. Pre použitie programov stlačte stredné tlačítko na ovládači a pomocou + / - zmeňte intenzitu vibrácií. Diaľkové ovládanie má dosah až 12 m a reaguje na každú zmenu pohybu. Na výber máte z 8 stimulačných programov (2 programy SenseMotion a 6 vibračných programov).

UPOZORNENIE: 
Pred nabíjaním sa uistite, že vstup je čistý a suchý. 
Počas nabíjania pomôcku nepoužívajte.
Nezabúdajte pomôcku v nabíjaní dlhšie ako je potrebné.
Použite iba originálnu nabíjačku LELO k výrobku.
Používať len s gélmi na vodnej báze!

V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3