select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Vibračné nohavičky Vibro Panty CUTE M1

Vibro Panty CUTE M1 - vibračné nohavičky s 10 pulznými rytmami, ktoré sa dajú ovládať priamo na tele pomôcky, alebo diaľkovým bezdrôtovým ovládačom. Tento vibračno-masážny stimulátor s jemným dildom masíruje aj bod G. Vďaka výkonnému motoru a inovatívnej technológii vás táto hračka plne uspokojí. Funkcia zahrievania a režim bezdrôtového a hlasového ovládania vám poskytnú viac zábavy. Môžete nechať svojho partnera, aby sa zapojil do hry. Hračka sa nabíja pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.
77,90 €
Masážny prístroj je vyrobený z kvalitného jemného silikónu, ktorý láka svojim povrchom zamatovým na dotyk. Používajte bezpečne vo vani alebo sprche, pretože hračka je úplne vodotesná a ponorná, potom sa dá ľahko čistiť čistiacim prostriedkom na hračky a opláchnuť teplou vodou.

Ovládanie - ovláda sa jediným podsvieteným tlačidlom.
1. Krátkym 2 sekundovým stlačením tlačidla pomôcku zapnete, ďalším krátkym stlačením sa pomôcka vráti do prvého vibračného režimu, každé krátke stlačenie prepne do ďalšieho vibračného režimu.

2. Tento výrobok je možné ovládať aj pomocou diaľkového ovládača. Najprv zapnite pomôcku, potom krátkym stlačením tlačidla zapnite diaľkové ovládanie, ďalším krátkym stlačením sa pomôcka  prepne do prvého vibračného režimu, každé krátke stlačenie prepne do ďalšieho vibračného režimu.

3. V ľubovoľnom vibračnom režime zapnete funkciu zahrievania krátkym stlačením bočného tlačidla na diaľkovom ovládaní, LED dióda sa rozsvieti načerveno a ďalším krátkym stlačením bočného tlačidla sa funkcia kúrenia vypne.

4) Dlhým stlačením bočného tlačidla na diaľkovom ovládaní presuniete pomôcku do režimu ovládaného hlasom a ďalším dlhým stlačením bočného tlačidla režim hlasom vypnete.


Doporučené použitie: vagína, klitoris
Materiál: jemný lekársky 100% silikón, kremík
Farba: fialová
Vibračný: áno
Pulzné nastavenie: áno /  10 funkcií
Tichý chod: áno

Ovládanie hlasom: áno

Funkcia vyhrievania: áno

Diaľkové ovládanie: áno
Flexibilné: áno
Vodeodolné: áno
Šírka: 3 cm
Dĺžka: 10 cm
Nabíjanie: cez USB - kábel je súčasťou balenia

UPOZORNENIE: 
Pred nabíjaním sa uistite, že vstup je čistý a suchý. 
Počas nabíjania pomôcku nepoužívajte.
Nezabúdajte pomôcku v nabíjaní dlhšie ako je potrebné.
Pri nabíjaní LED bliká, pri plnom nabití LED svieti.
Použite iba originálnu nabíjačku k výrobku.
Používať len s gélmi na vodnej báze! 

V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3