select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Vibračný dilátor VIBEDilator DC1

VIBEDilator - unisexový vibračný dilátor z jemného materiálu s jemným povrchom. Flexibilný príjemný silikón je ideálny pre vsúvanie do močovej trubice a prenos silných stimulačných vibracii. Dilatátor slúži na prienik do telesných otvorov partnera či partnerky. Ako už názov napovedá, ich hlavným účelom nie je vypúšťanie telových tekutín ako pri katétri, ale roztiahnutie močovej trubice a s tým spojený pocit. Dilatátory zároveň slúžia na vnútornú masáž - stimuláciu prostaty a klitorisu. Pomocou jednoduchého tlačítka na jeden dotyk môžete vibrácie zapnúť a vypnúť. Tento prvotriedny silikónový dilatátor je neporézny a neobsahuje ftaláty.
41,90 €
Upozornenie: Dilatátor všeobecne vyvoláva vzrušujúci pocit jeho posúvaním v močovej trubici. Dilatátor nie je určený na použitie počas súlože a nesmie sa so zavedeným dilatátorom chodiť či inak sa pohybovať. Je potrebné ho používať veľmi opatrne, aby sa nepoškodila močová trubica. Vďaka hladkej špičke ľahko vkĺzne dnu do močovej trubice, kde ho môžete rozvibrovať. Zavádzanie a vyberanie dilatátora je vzrušujúcim zážitkom, ktorý Vám zaručí veľmi silný orgazmus.
Dilatátor je potrebné dostatočne lubrikovať! Pri použití dilatátora je nutné použiť lubrikačný gél na vodnej báze, odporúča sa najlepšie zaviesť gél aj priamo do močovej trubice. Po použití nutná dezinfekcia najlepšie čistidlom na erotické pomôcky, alebo aspoň dôkladným umytím.
Čistý silikón má veľmi tesnú molekulárnu štruktúru, vďaka ktorej odpudzuje vodu, nečistoty a baktérie. Je úžasne elastický, neporézny a hladký. Úplne čistý 100% silikón. Silikón je vyrábaný z prírodných surovín syntetickou cestou a je vnímaný ako prírodný produkt. Pre tieto vynikajúce vlastnosti patrí medzi najlepšie materiály pre erotické pomôcky. Silikón je veľmi vhodný pre kontakt s ľudským organizmom a alergické reakcie sú veľmi výnimočné.
ABS je tvrdý plast, neporézny, odolný, hypoalergénny, bez chuti či zápachu a bez ohrozenia škodlivými ftalátmi. Je jednoduchý na údržbu a výborne vedie vibrácie. Môže byť potiahnutý kovom, silikónom, polyuretánom a pod.
V tejto kombinácii je funkčné telo erotické pomôcky vyrobené zo silikónu a ABS plast sa používa pre funkčné prvky ako tlačidlá, držadlá atď.

Doporučené použitie: močová trubica
Materiál: Silikón, ABS
Farba: čierna
Maximálny priemer: 0,6 cm
Dĺžka vniknutia: 20 cm
Celková dĺžka: 29 cm
Vibračný: áno 1 rýchlosť
Ohybný: áno
Vodeodolný: áno
Ovládanie: na tele produktu: áno
Povrch: hladký, neporézny
Batérie: 1 x AAA / - 1.5V

Údržba jemným mydlom a teplou vodou, prípadne doporučene používajte čistiace prostriedky určené na erotické pomôcky.

Ženám je vibračný dilatátor určený na dráždenie klitorisu a bodu G zvnútra.


UPOZORNENIE:
Používajte len s gélmi na vodnej báze!
Pred aj po použití si pomôcku opláchnite vodou a telovým mydlom.
Po použití pomôcku vysušte - uložte čistú a suchú.
Držte na bezpečnom, tmavom a chladnejšom mieste.
Držte mimo dosahu detí !!!


Dlhým dilatátorom sa hovorí sonda a jedná sa o nástroj využívaný na rozširovanie a stimuláciu močovej trubice. Katéter (cievka, čiže močový katéter) je dutý a využíva sa na výplach a vyprázdňovanie močového mechúra. Penis plug (alebo tiež kolík do penisu či princov prútik) je erotická pomôcka a zároveň ozdoba penisu. Jednotlivé dilatátory sa môžu líšiť priemerom, dĺžkou aj tvarovaním. Na použitie v ženskej močovej trubici stačí kratší dilatátor ako u mužov.

V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3