select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Pikantná párová hra Láska po Francúzky

Radi experimentujete a skúšate nové veci? Týka sa to aj milostného života? Potom je táto francúzska hra lásky je tá pravá pre Vás a Vašu drahú polovičku. S touto hrou, môžete preskúmať mnoho netradičných techník pomocou úloh ktoré v hre nájdete. Úlohy sú odstupňované podľa obtiažnosti a postupne sa stupňujú k ťažším. Zažite so svojim náprotivkom netradičné potešenie ktoré ponúka táto francúzska hra lásky. Hra je dosková s panáčikmi. V tejto hre naozaj platí prastaré heslo: „nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa“.

29,90 €

Hra obsahuje:

herný plán

2 figúrky

1 drevená hracia kocka

slovenskú aj českú verziu návodu


Herný plán: 41,8 x 29 cm

Materiál: tvrdený papier, plast, drevo

Rozmery balenie: 33 x 22,5 x 4,2 cm


Pravidlá a úlohy: Francúzsku hru lásky môžu hrať 2 hráči. Všetky úlohy sú spoločné (niektoré úlohy sú rozdelené podľa pohlavia hráčov). Každý z hráčov má svoju figúrku a plní úlohu, ktorá je pridelená k danému polu. Úlohy by sa mali plniť hneď. Hod kockou je len jeden, a to aj v prípade, že padne šestka. Odporúčame nezačínať oblečený len v pyžame, pretože potom už nie je si čo vyzliekať. V hre je celkovo 83 úloh + 6 milostných polôh. Úlohy: (6) Bozkaj nežne partnerovi (-ke) ruku. (45) M: Bozkaj svoju partnerku na krku a súčasne jej hlad prsia. Ž: Bozkaj svojho partnera na krk a súčasne ho dráždivo hlaď na hrudi a na bruchu. (71) M: Bozkaj svojej partnerke vagínu, jazykom jej dráždi klitoris a súčasne jej láskaj rukami prsia. Ž: Nežne a jemne bozkávaj partnerovi penis, ale Zamestnaj aj ruky, záleží len na Tebe, ako. Ak by sa však blížil k orgazmu, musíš okamžite prestať! Cieľ: Ten, kto z partnerov je v cieli ako prvý, môže rozhodovať, akú milostnú polohu si zvolí. Prajeme krásne milovanie :))

Milostné polohy: -1– Misionárska poloha. Žena je pripravená na chrbte s roztiahnutými nohami „do praku“ :) a muž na ňu zhora pomaly nalieha. -2– Na koníčka. Muž leží na chrbte a žena si na neho sadne a hrá si „na kovbojku“ :). -3– Na psíka. Žena kľačí na všetkých štyroch, Hekate a „šteká“ :) a muž vyčíňa zozadu. -4– Voľný výber. Milostnú polohu si môže voliť žena. -5– Voľný výber. Milostnú polohu si môže voliť muž. -6– Pozor! Ak sa hodí dvakrát za sebou šestka, pre tento večer hra pre partnerov končí.

Postup: Obe figúrky sa postaví na značku „štart“. Podľa počtu bodov na kocke figúrka postúpi vpred. Hráč hádže vždy iba raz. Napríklad sa figúrka postaví na číslo 4 a musia splniť túto úlohu – (4) teraz obidvaja vstaňte a vášnivé sa objímte.

V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3