select18 logo

Vyhľadávanie

Otváracie hodiny

Nájdete nás Štefániková 3, Košice  0907 905 128

Pozor oznam !!!

Vážení zákazníci,
TOVAR SI BUDÉ MOŽNÉ S DISKRÉTNYM A ZODPOVENÝM DORUČENÍM OBJEDNAŤ .
Z dôvodu obmedzenia sa šírenia Coronavírusu bude prevádzka EROTIC SHOP SELECT 18 od 16.3.2020 ZATVORENÁ do odvolania podľa potreby.
TOVAR SI BUDÉ MOŽNÉ S DISKRÉTNYM A ZODPOVENÝM DORUČENÍM OBJEDNAŤ - ideálne telefonicky , SMS na tel.č.: 0907 905 128 , prípadne aj e-mailom info@select18.sk
Aktuálnu ponuku nájdete na našej stránke www.select18.sk a v prípade objednávky si jej vybavenie dohodneme podľa možnosti a potrieb. V prípade, že budete chcieť predajňu navštíviť a bude táto možnosť štátom povolená a v prípade iných informácií kontaktujte nás cez SMS alebo e-mailom. My Vás potom budeme spätne kontaktovať.
Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že tento stav čoskoro pominie.


Dear customers,
THE GOODS WILL BE POSSIBLE TO ORDER WITH DISCRETE AND RESPONSIBLE DELIVERY.
Due to restriction of spreading Coronavirus will be EROTIC SHOP SELECT 18 from 16.3.2020 CLOSED to pandemic appeal as needed.
THE GOODS WILL BE POSSIBLE TO ORDER WITH DISCRETE AND RESPONSIBLE DELIVERY -ideal with SMS on Tel.number: 0907 905 128 , or with e-mail info@select18.sk
You can find actual offer on our page www.select18.sk in case of order we will arrange its completion according to options and needs. In case, that you want to visit the store and it will be allowed by the state and in case of other information contact us with SMS or e-mail. We will afterwards contact you back.
Thank you for understanding, we hope that this situation will be over soon.V tejto kategórii tiež nájdete

Erotické prádlo, Pomôcky, Filmy


Na predajni

predajna pohlad 1 predajna pohlad 2 predajna pohlad 3